Ogłoszenia parafialne 13 lutego 2011

VI Niedziela Zwykła

1. W piątek 11 lutego obchodziliśmy wspomnienie Matki Bożej  z Lourdes - XIX Światowy Dzień Chorego. W ramach tego dnia, dzisiaj Panu  Bogu polecamy wszystkich chorych i cierpiących a także lekarzy, pielęgniarki oraz wszystkich opiekujących się chorymi.
  2. Dzisiaj 13 lutego po Mszy św. o godz. 15-ej spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  3. Diecezjalny Wydział Duszpasterstwa Rodzin  w Domu Rekolekcyjnym w Hodyszewie organizuje w dniach: 18- 20 lutego  rekolekcje dla narzeczonych, zaś w dniach 25 – 27 lutego oraz 25- 27 marca rekolekcje dla małżeństw. Chętni niech zgłoszą się do Ks. Arkadiusza.
  4. Rodzice, których dzieci uczestniczyć będą w obozie  narciarskim organizowanym przez naszą parafię w drugim tygodniu ferii:  20-26 luty, proszeni są o zgłoszenie się, w tym tygodniu, w godzinach pracy kancelarii parafialnej, lub po Mszy św.  wieczornej do księdza Tomasza w celu ustalenia szczegółów wyjazdu.
  5. W czwartek 17 lutego organizujemy  dla dzieci i młodzieży wyjazd na lodowisko w cenie 13 zł. W piątek zaś 18 lutego  wyjazd do kina w cenie 20 zł. Zgłoszenia do ks. Stanisława.
  6. Zapraszamy na kolejną Mszę św. młodzieżową w najbliższy piątek o godz. 19.15.
  7. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. Jeśli ktoś z racji wyjazdu lub innych przyczyn nie mógł, w oznaczonym czasie, przyjąć księdza, a pragnąłby to uczynić, niech zgłosi się dzisiaj po Mszy św. do zakrystii, w celu ustalenia dnia i godziny.
  8. Dziękujemy serdecznie za bardzo życzliwe przyjmowanie nas po kolędzie. Bardziej szczegółowe podsumowanie kolędy będzie w następną niedzielę.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W Głosie Katolickim artykuł m.in. artykuł: „Cywilizacja życia kontra cywilizacja śmierci”. O życiu, eutanazji, aborcji – mówi Tomasz Terlikowski znany dziennikarz i teolog. Dla miłośników literatury i poezji artykuł: „Poezja z nabożeństw majowych, z Biblii, rytuału.” Znajdziemy także ciekawy artykuł o Biebrzańskim Parku Narodowym. Dla dzieci Ola i Jaś oraz Dominik.