Pożegnanie Ks. Tomasza Borkowskiego -26.08.2011

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

Z dniem 25 sierpnia, po roku pracy duszpasterskiej, opusił naszą parafię Ks.Tomasz Borkowski, aby rozpocząć studia specjalistyczne z biblistyki na UKSW w Warszawie.
Pożegnanie w parafii odbyło się 26.08.2011r podczas Mszy Świętej o godz. 18.00. Przedstawiciele poszczególnych grup parafialnych składali na ręce Ks. Tomka podziękowania w imieniu wszystkich parafian.Pragniemy wyrazić Ks. Tomkowi naszą wdzięczność za pracę duszpasterską, za życzliwość, zaangażowanie i młodzieńczy zapał. Za duchowe prowadzenie wspólnoty Domowego Kościoła, Ruchu Światło - Życie, Scholi dziecięcej, posługę w Środowiskowym Domu Pomocy Społecznej, Stowarzyszeniu Rodzin Abstyneckich oraz posługę katechetyczną w Zespole Szkoł Nr 1 im rtm. W. Pileckiego.
Za to wszystko wyrażamy serdeczne "Bóg zapłać".
Życzymy Księdzu wielu łask Bożych, darów Ducha Świętego na lata studiowania i pracę duszpasterską.
Niech wspomnienie z pobytu w naszej parafii zawsze towarzyszy Księdzu i będzie zachętą do częstych odwiedzin.
Szczęść Boże!