Spotkanie w Domowym Kościele

W sobotę 20 października 2012r. o godz. 15.00 w parafii WNMP w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się uroczysta Eucharystia, podczas której 4 małżeństwa z Domowego Kościoła po raz pierwszy świadomie przyjęły Jezusa jako swego Pana i Zbawiciela. Dla wszystkich było to wielkie duchowe przeżycie. Czuliśmy powiew Ducha, który pozwolił nam się spotkać i przeżywać jedność wspólnoty. Niektórzy po raz kolejny mogli uświadomić sobie, że tylko z Jezusem nasze rodziny i małżeństwa będą szczęśliwe i wypełnią swoje powołanie.

Po mszy świętej spotkaliśmy się na agapie, aby cieszyć się swą obecnością i wspólnie świętować. W spotkaniu uczestniczył też ks. proboszcz Jan Okuła oraz ks. Paweł. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie oprawy mszy świętej ( śpiew naszej młodzieży i posługi małżonków z Domowego Kościoła pomagał nam uwielbiać Naszego Pana i dostarczył niezapomnianych wzruszeń).

Szczególną wdzięczność kierujemy do ks. Dariusza Izbickiego za krótką, ale wymowną i poruszającą nasze serca homilię oraz ks. Andrzeja Muzyczaka za przewodniczenie Eucharystii, prowadzenie kręgu pilotowanego i objęcie małżeństw modlitwą.

Dziękujemy również parze pilotującej Joli i Jurkowi Bauer za ich posługę i dar z siebie.

Wielką niespodzianką była dla nas obecność przedstawicieli ze wspólnoty DK z Wyszkowa. Nasze serca uradowały się na ich widok.

Wszystkim dziękujemy za wsparcie modlitewne i duchową łączność.

Chwała Panu!

Małgorzata i Janusz Świderscy