30 grudnia 2012r. - Opłatek Domowego Kościoła

W dniu 30 grudnia 2012 r. wybraliśmy się do Wyszkowa na Diecezjalny Opłatek, który rozpoczął się o godz. 12:00 uroczystą Mszą Świętą w kościele pw. Świętej Rodziny pod przewodnictwem J.E. księdza biskupa Janusza Stepnowskiego. Po Eucharystii udaliśmy się do Zespołu Szkół przy ul. Geodetów 45. Wspólne spotkanie Rodzin Domowego Kościoła z naszej diecezji uświetnił nam występ artystyczny, wspólne śpiewanie kolęd, dzielenie się opłatkiem, życzenia oraz AGAPA. To była uczta dla ducha i ciała.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego spotkania a szczególnie księdzu moderatorowi Dariuszowi Izbickiemu, parze rejonowej Alicji i Sylwestrowi Śniadała oraz wszystkim z którymi mogliśmy się spotkać.

Bóg zapłać!

Anna i Robert Ambroziak z dziećmi