Komunia św. rocznicowa

Pierwsza Komunia św. to wielkie przeżycie dla dzieci i ich rodziców, a także dla chrzestnych oraz całej rodziny. Dlatego też to wydarzenie świętujemy w sposób szczególny.

W naszej parafii komunia rocznicowa miała miejsce 28 kwietnia tradycyjnie już przed odpustem parafialnych. Dzieci rocznicowe uroczyście obchodziły pamiątkę swojego pierwszego pełnego uczestnictwa w liturgii eucharystycznej na Mszy św. o godz. 12:30. Eucharystii przewodniczył i homilie wygłosił ks. dziekan Jan Okuła

Było to również moment przypomnienia jak często przez ostatni rok uczestniczyliśmy we Mszy św. i przystępowaliśmy do sakramentu spowiedzi.

Ks. proboszcz życzył dzieciom, aby w swoim życiu potrafiły dochować wierności Panu Bogu i świadczyły życiem o nim przystępując jak najczęściej do sakramentu komunii św.

ks. Stanisław