Turniej ministrantów - 17 maja 2014r.

Dekanalny turniej

Powoli tradycja staje się, że  nasza parafia organizuje każdego roku dekanalne turnieje piłki nożnej dla ministrantów, w kategorii szkoły średnie, gimnazjalne i podstawowe.

W tym roku w sobotę 17 maja miał miejsce już III Dekanalny Turniej Piłki Nożnej Ministrantów o Puchar Dziekana Dekanatu Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Maz.

W turnieju dla szkól podstawowych udział wzięły drużyny z 4 parafii.

Turniej piłki nożnej szkól podstawowych z powodu padającego deszczu został w tym roku rozegrany na hali sportowej MOSiRu przy ul. K. Warchalskiego.

Najlepsi okazali się ministranci z parafii pw. św. Stanisława BM w Zarębach Kościelnych zajmując I miejsce, II miejsce natomiast zdobyli ministranci z par. Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Maz., z kolei III miejsce przypadło ministrantom z naszej parafii, a IV z parafii pw. Św. Rocha w Jasienicy.

Na zakończenie turnieju wszyscy ministranci otrzymali pamiątkowe medale  i znaczki. Najlepsi zaś odebrali statuetki, puchary i dyplomy. Gratuluje wszystkim zapału do gry i osiągniętych wyników.

Sędzią turnieju był Pan Karol Dmochowski - dziękuje za okazana pomoc.

Kolejny turniej już 14 czerwca w Zambrowie.

Ks. Stanisław