Turniej Liceum

W sobotę 24 maja na orliku przy ekonomiku został rozegrany - III Dekanalny Turniej Piłki Nożnej Ministrantów o Puchar Dziekana Dekanatu Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Maz.

Celem turnieju była mobilizacja ministrantów z poszczególnych parafii w dekanacie Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Maz., wspólna integracja i ukazanie, ze ministrant poprzez modlitwę i sport może służyć Panu Bogu. Jednak z powodu braku chęci do gry ministrantów z parafii w dekanacie wspomogli nas ministranci z parafii z poza dekanatu.

Wyniki turnieju ministrantów szkół średnich wyglądały następująco:

- I miejsce - par. Wniebowzięcia  NMP w Ostrowi Maz.,

- II par. Wniebowzięcia NMP w Sokołach.,

- III miejsce zajęła par. pw. św. Bartłomieja w Kuleszach Kościelnych,

- a miejsce IV par. Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Maz.

Na zakończenie turnieju ministranci otrzymali pamiątkowe medale  i znaczki. Najlepsi zaś odebrali statuetki, puchary i dyplomy.

Najlepszym zawodnikiem i strzelcem turnieju został Kamil Barzał, a najlepszym bramkarzem Mateusz Brzózka.

Sędzią rozgrywek turnieju szkół średnich był Pan Grzegorz Szydło - dziękuję za okazana pomoc.

Kolejne turnieje w dniu 7 czerwca w Ostrowi Maz. i 14 czerwca w Zambrowie, zapraszam;)

Ks. Stanisław