Spływ kajakowy

Kajakiem po rzece

W dniach 4-6 sierpnia pięćdziesięcioosobowa grupa młodzież z parafii pw. Wniebowzięcia NMP z Ostrowi Mazowieckiej wraz z ks. Stanisławem Kućmierowskim wybrała się na trzydniowy spływ kajakowy po rzece Krutyni.

Pomimo wysokich temperatur wszyscy uczestnicy z uśmiechem na twarzy pokonywali nowe trasy. Przygód oraz powodów do śmiechu podczas pokonywania codziennej trasy nie zabrakło! Każdego dnia po powrocie z kajaków czekały na nas nowe atrakcje, gry i zabawy. Podczas pobytu na mazurach został rozegrany turniej piłki siatkowej, za który trzy zwycięskie drużyny otrzymały medale.

Codziennym spływom towarzyszyła wspólna modlitwa i Eucharystia sprawowana w miejscowym kościele. Zakończenie pobytu na mazurach nastąpiło przy wspólnym ognisku i pieczeniu kiełbasy. Wyjazd uważamy na bardzo udany i liczymy na kolejny w przyszłym roku! Miłe wspomnienia związane z tym wyjazdem będą towarzyszyć nam przez długie lata.

Aleksandra Krakówka